İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOBİ18 – Kobiler ve Bilişim Kongresi 3 Mayıs 2018’de İstanbul’da

KOBİ18 – İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi, 3 Mayıs’ta InterContinental Otel’de gerçekleştirilecek. Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen etkinlik bu yıl İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere üç büyükşehirde düzenlenecek.

KOBİ18

“Akıllı Üretim’le Küresel Rekabet” teması ile gerçekleştirilecek olan etkinliğin açılış konuşmaları saat 10.00 – 11.30 arasında yapılacak. TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe’nin açılış konuşması ile başlayacak olan etkinlikte TBD İstanbul Şubesi Başkanı Deniz Tiryakioğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı* da konuşmacılar arasında yer alıyor. Açılış konuşmacıları arasında Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi de davetliler arasında yer alıyor.

* Haberi hazırladığımız sırada etkinliğin internet sitesinde İTO – İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak makam ismi belirtilmiş ancak İTO seçimlerinin sonucunun beklenmesi sebebi ile konuşmacı ismi belirtilmemişti. 14.4.2018 tarihinde saat 17.00’de biten İTO Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi tamamlanarak, seçime tek liste ile giren Şekip Avdagiç başkan olarak seçildi. Bu sebeple KOBİ18 Kongresi’nde konuşmacı olarak Şekip Avdagiç’in yer alması bekleniyor.

Kongrede 3 ana oturum yapılacak

Kongrede, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürü Anıl Yılmaz, Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan‘ın konuşmacı olduğu ve TOBB ETÜ Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Şahin‘in oturum yöneticisi olarak katıldığı Dijital Dönüşümde Yeni Fırsatlar ve Kobi’ler oturumu,

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) 2. Başkanı Cabir Bilirgen‘in konuşmacı olarak katılacağı Yarına Hazır Olmak: Robotlar ve Bilişim Güvenliği oturumu ve

Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Esra Talu’nun konuşmacı olarak yer alacağı Kobi’ye Güç Veren Çözümler, Finans Olanakları ve Destekler konulu oturumlar gerçekleştirilecek.

“İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi”, Türkiye Bilişim Derneği, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası, Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile düzenleniyor.

Advertisement

İzmir’de Eylül 2018’de gerçekleştirilecek olan “İzmir Kobiler ve Bilişim Kongresi”, TBD, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Ankara’da 25 Ekim 2018’de gerçekleştirilecek olan “Ankara Kobiler ve Bilişim Kongresi”, TBD,  Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirecek.

Etkinliklere KOBİ yöneticileri ve karar alıcılar, KOBİ bilişim sorumluları, genç KOBİ’ler ile girişimciler ve melek yatırımcılar olmak üzere yaklaşık 250 kişinin katılımı bekleniyor.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz kayıt olmak için kobibilisim.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Olun

 

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin
Paylaş