İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Digitosfer Etkinlik Takvimi

TAKVİMLERİ KAPATIP / AÇMAK

Bu sayfada gördüğünüz takvim aslında 4 farklı takvimi bünyesinde barındırıyor:

  • Digitosfer Etkinlik Takvimi
  • International Days
  • Önemli Gün ve Haftalar
  • Türkiye’deki Tatiller

Takvimin sağ üst köşesindeki küçük üçgen ikonuna bastığınızda takvimler listelenecektir. Bu listeden dilediğiniz takvimi kapatarak pasifleştirebilirsiniz.

TAKVİME ABONE OLABİLİRSİNİZ

Digitosfer Etkinlik Takvimi’ne abone olarak kendi Google takvimlerinize dahil edebilirsiniz. Bu sayede web sitesini ziyaret etmeseniz de calendar.google.com sitesindeki Google Takviminizden ve/veya Google Takvim mobil uygulamanız üzerinden (AndroidiOS) takvime erişebilir, etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

+ Google Calendar butonuna tıklayarak Digitosfer Etkinlik Takvimi‘ne abone olabilirsiniz.

MOBİL CİHAZDA YATAY / DİKEY KULLANIM

Mobil cihazı dikey konumda tutarken takvimin Hafta – Ay – Ajanda sekmeleri görüntülenmiyor. Cihazınızı yatay konuma alarak bu sekmelerin görünmesini sağlayabilirsiniz.

TAKVİMİ YAZDIRMA İŞLEMİ

Digitosfer Etkinlik Takvimi’ni yazdırmak isterseniz, takvimin sağ üst köşesindeki Yazdır komutunu kullanabilirsiniz. Yazdırırken hangi görünüme ihtiyacınız varsa onu seçtikten sonra Yazdır komutunu kullanabilirsiniz. Böylece dilerseniz haftalık, aylık veya ajanda görümünde yazdırabilirsiniz.

Yazdırmadan önce dilerseniz Türkiye’deki Tatiller takvimini kapatarak resmi tatillerin çıktınızda görünmesini önleyebilirsiniz.

ABONELİĞİ BIRAKMAK İÇİN

Digitosfer Etkinlik Takvimi aboneliğini bırakmak istediğinizde kendi Google Takvim uygulamanızı açarak, sağda yer alan takvimler listesinden bu takvimin isminin yanındaki üst üste üç nokta olarak görünen butona tıklayıp, Ayarlar sayfasını açın.

Ayarlar sayfasının en altında yer alan Takvimi Kaldır bölümündeki Aboneliği iptal et linkini kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Digitosfer Basın Takvimi aboneliğinizi dilediğiniz zaman
Google Takvim uygulaması üzerinden ilgili takvimin Ayarlar sayfasından iptal edebilirsiniz.

YARDIMA İHTİYACIM VAR

Çoğumuzun pek de alışık olmadığı bir uygulama olduğu için abone olmakta veya abonelikten çıkmakta zaman zaman sorun yaşamanız normaldir.

Herhangi bir sorun yaşamanız ya da yardıma ihtiyaç duymanız halinde bilgi[@]digitosfer.com (köşeli parantezler olmadan) yazabilirsiniz.

ETKİNLİĞİMİN TAKVİMDE YER ALMASINI İSTİYORUM

Etkinliğiniz ile ilgili bilgileri (Etkinliğin adı, tarihi, saati, konumu, internet sitesi vb.) bilgi[@]digitosfer.com adresine gönderebilirsiniz. Ya da bana doğrudan Telegram linkimden mesaj yazabilirsiniz: https://t.me/gonullu

Umarım etkinlikleri derli toplu bir arada sunmaya çalışan takvimimiz faydalı olur. İlginiz için teşekkürler.

Saygılarımla,
Hüseyin Gönüllü
Telegram: https://t.me/gonullu

1 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin1
Paylaş